Fotózással kapcsolatos kérdések

A fotózás előtt mennyivel korábban érdemes bejelentkeznem

Minél hamarabb. Célszerű 6-8 héttel korábban, főként, ha hétvégi napra tervezitek a fotózást.

Hány képet kapok?

A csomagban foglalt darabszámnak megfelelően Ti magatok választhatjátok ki a Hozzátok leginkább közel álló fotókat. De általánosságban elmondható, hogy egy másfél órás fotózásról 40 db retusált képet adok át.

Tudok-e a választott képeken felül továbbiakhoz hozzájutni a sorozatból?

Természetesen van rá lehetőség, 2000 Ft/db áron.

Mit értesz retusálás alatt?

Az összes fényképet retusálva adom át. Igyekszem a természetes összhatást elérni a sorozatoknál, figyelni minden apró részletre, a zavaró körülményeket kizárni. Arra törekszem, hogy a legelőnyösebb formában lássátok viszont magatokat a képeken.
A sorozatot színesben kapjátok meg, esetleg fekete-fehér képekkel kiegészítve.

Fotózást követően mikor és milyen formában kapjuk meg a képeket?

Nagy általánosságban 2-4 hét az átadási határidő. Minden esetben nagyfelbontású jpg képeket küldök elektronikus úton az általatok megadott emailcímre.
Igény esetén a fotók előhívásában és fotókönyv készítésében is tudok segíteni.

Milyen helyszíneken és napszakban fotózol?

Vannak bevált helyszínek, ahol nyugodt körülmények között lehetünk csak magunk, nincs vagy kevés a bámészkodó. De mehetünk olyan helyszínre, amit megálmodtál, örülök minden ötletnek, főleg, ha ott gyorsabban el tudsz lazulni. Legszívesebben a késő délutáni, lemenő nap fényében javaslom a fotózást, ilyenkor készülnek a legszebb szabadtéri fotók. Stúdiófotózásnál előzetes egyeztetést követően próbálok igazodni az általad javasolt időponthoz.

Nem vagyunk gyakorlott modellek, segítesz pózolni?

Arra törekszem, hogy ne pózolásként éljétek meg a fotózást, hanem valós pillanatokat éljetek, éljünk meg közösen jó kedvvel és rengeteg mosollyal. Természetesen támogatlak és segítek Nektek, az a célom, hogy jó érzéssel térjetek haza, hogy azt érezzétek, hogy ez nem is volt nehéz, sőt jól éreztük magunkat!

Mit viseljünk?

Csakis olyan ruhát viseljetek, amiben jól érzitek magatokat. Kerüljétek a nagy mintákat és feliratokat. Nem muszáj mindenkinek ugyanazt viselni, sőt... A lényeg, hogy legyetek stílusban és színekben összhangban egymással. Szívesen segítek, ha esetleg megerősítésre vagy véleményre vágysz ezzel kapcsolatban.